Tento blog byl založen: 27.9.08 20:00

/NOVINKY/SCENE-STYL/BLESKOWKY/SOUTĚŽE / DIPLOMY/ SBÉÉČKAA / NÁVODY / REPORTÁŽE/ DESINGY/

/ ♥ Denis Lacho ♥ /

Dělám desingy: Tu Reklamy: Tu Spřátelíš:Tu
Citát týdne: Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit. Tak mi teď ku*va neříkejte jak mám žít.

Britney

29. září 2008 v 17:21 | martiq
Takhle bude Britney vypadat. Ve 46 letech
Americká snad ještě zpěvačka a brzy už herečka v jednom z televizních sitcomů Britney Spears je na tapetě neustále. Nyní si ji vzali do prádla lidé, kteří simulují budoucnost. Nebo alespoň vzhled člověka v ní.

Lidé z Age Progression vzali současnou fotografii Britney, prohnali ji počítačem, jako ingredience přihodili její stravovací návyky, užívání drog a alkoholu a ustupující vlasy, což je patrné i nyní a zveřejnili výsledek. Tedy přesněji, dva výsledky. Její odpůrce potěší, jí samotnou rozhodně nikoliv. Ten první ukazuje, jak bude vypadat už za pár let, v šestatřiceti.
Britney ve 36 / foto: Age Progression
Ten druhý pak znázorňuje těch slíbených 46 let. Líbí se vám?
Britney ve 46 / foto: Age Progression
Z bývalého sexsymbolu popového světa se podle této simulace stane oplácanější paní středního věku, v jejíchž rysech byste jen stěží poznali někdejší popovou hvězdičku… No, uvidíme. Jestli se toho ovšem Britney dožije, na termín její smrti se už dokonce vypisují sázky a vítěz vyhraje Sony Playstation 3…
Nyní má ale větší šanci, neboť jí otec Jamie drží v domácím vězení. Na začátku jí rovnou zakázal noční podniky, nesměla se stýkat s nevhodnými lidmi a přejídat se ve fastfoodech. Jenže dcerka neposlouchala, tak jí pro jistotu zakázal vycházet ven úplně. Britney to špatně snáší a na počkání rozesílá esemesky, že nenávidí svůj život a je k smrti unuděná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama